Sinds 2011 vragen we onze klanten na elk feest om een review. Gemiddeld geven ze ons een 9,1 uit 18.262 reviews. Zo weten we precies welke DJ bij jou past en kun je eenDJ hurenzonder zorgen.
9,1van 10
★★★★★★★★★★
18.262 reviewsvan klanten(waarvan 1.840 in de laatste 12 maanden)
Laatste review: 31 oktober 2026
Beoordelingen van onze klanten
5 sterren(cijfer 10)48%
4 sterren(cijfer 8 tot 10)49%
3 sterren(cijfer 6 tot 8)2%
2 sterren(cijfer 4 tot 6)<1%
1 ster(cijfer onder 4)<1%
Review na elk feest
Alleen echte reviews
Alle reviews zijn gecontroleerd. Elke klant ontvangt na het feest een evaluatieformulier per e-mail. De e-mailadressen zijn altijd gecheckt en geverifieerd. Wij kunnen daarom alleen echte ervaringen tonen. Evaluaties met een klacht of opmerking hebben een reactie van ons. Deze staat onder de review. We tonen alleen voornamen, zodat de privacy van onze klanten beschermd blijft. Een review achterlaten kan ook anoniem, indien gewenst.
Klantervaringen van feesten met onze DJ's
Filters
Filters
SterrenSoort feestExtra
M
MariskaGeboekt feest
Feest op 10 apr 2015
Netjes, gezellig, feest, kleine minpuntjes, blij!
Al met al ben ik heel tevreden hoe onze dag en avond is verlopen. Ik heb het erg naar mn zin gehad! Er waren kleine minpuntjes van mij uit voor Coelenhage en ook voor de dj.
Dj: Voor dat de dag er was, was het allemaal zo netjes geregeld! Ik werd gebeld, kreeg mailtjes en smsjes. Ik zou in de week voor de bruiloft nog gebeld worden, dit is niet gebeurd wat ik jammer vind omdat ik dan nog ff de laatste dingen kon doorbespreken.. Op de dag zelf komt dit er niet meer van! Uitgebreid heb ik mijn wensen doorgegeven waar naar mijn idee voor de helft is naar geluisterd. Verzoeknummers aanvragen zou geen probleem moeten zijn werd mij verteld, verschillende hebben dit gedaan maar hun nr niet gehoord.. Dit maakt voor een volwassen niet uit maar voor een kind is dit erg jammer! Mijn verzoek voor onze laatste nr werd tussendoor gedraaid, het moment was weg! Op een gegeven moment werd er erg veel dancehall gedraaid, het was 1 van mn wensen maar er waren nog meer wensen.. De dansvloer stond wel vol dus ik snap ook wel weer de keuze vd dj.. :) Dit zijn dingen die mij opvielen maar de gasten cker niet! We hebben met ze alle ontzettend veel lol gehad en genoten van onze avond! We hebben veel gedanst en het was jammer dat het op een gegeven moment klaar was! We hadden nog wel ff kunnen doorgaan! :D
Bedankt voor onze feestavond!
JordiOfficiële reactie
Partyplanner bij The DJ Company
Beste Mariska,
We hadden inderdaad enkele dagen voor het feest nog even met jullie moeten bellen, excuses dat dit niet gebeurd is! We zullen hier voortaan nog scherper op letten, want dit is een belangrijk onderdeel in de aanloop naar en de voorbereiding van een feest!
Onlangs hebben wij jullie via het internet gevonden. Vooraf niet wetende wie jullie waren. Het contact per mail waren wij zeer content over en kregen ook via de SMS nog een felicitatie van onze trouwdag, dit vonden wij erg leuk! Kortom de service en communicatie van de DJ Company was erg goed! Over het geheel van de avond is er lekker gedanst. Het had wel wat moeite om de dansvloer aan het begin vol te krijgen maar naar verloop van de feestavond werd er een lekker dansje gedaan. De apparatuur en lichtsets waren prima verzorgd. Hierin kregen wij ook positieve reacties van onze gasten. Kortom het was een zeer geslaagde feestavond, en willen hierbij nogmaals onze dj bedanken!! Met vriendelijke groeten, Het bruidspaar
ik heb jullie gevonden via internet voor het gala, het zag er allemaal prima uit en daarom hebben wij als commissie voor de dj company gekozen, omdat we geen ervaring hadden en al 2 andere dj's geregeld waren, konden we (achteraf) jullie maar anderhalf uur laten draaien. van de hele avond was melvin veruit de beste dj, hij kreeg het grootste deel op de dansvloer (wat met dit feest erg moeilijk was) en hij zette gewoon een goede sfeer neer. ik ben echt super enthousiast over melvin en de dj company, ik maak een draaiboek voor volgend jaar waarin ik jullie aanraad voor de hele avond! de meeste complimenten waren voor melvin en iederen heeft het lekkerst gedanst op de muziek van Melvin, hij voelde de sfeer goed aan en wist dat hij maar anderhalf uur had. zeker naar het einde toe was het echt top! de communicatie was veruit de beste, goede info, duidelijke communicatie en persoonlijk contact. al met al vind ik dat jullie uitstekend werk leveren!
met vriendelijke groeten,
Axel Kwakernaak, voorzitter van de gala commissie kalsbeek college
De muziek overgang was hier en daar abrupt. De bruid wilde graag een mix van muziek maar de dj bleef soms te lang in het zelfde genre. Wat mogelijk een logisch geval was omdat er er wel werd gedanst. Het slot lied werd om half 12 al gedraaid en er werd niet een klein woordje gezegd. Na het slotlied kwamen er nog 3 liedjes. Dit was niet helemaal de bedoeling. Ik heb nog wel aan het eind met de dj gesproken maar het bruidspaar heeft de dj niet meer gesproken en dat vonden ze jammer.
Ik had eigenlijk wel gedacht dat de dj iets meer actiever en betrokken zou zijn bij het feest ipv alleen maar liedjes draaien.
JordiOfficiële reactie
Partyplanner bij The DJ Company
We vinden het jammer dat het niet 100% goed verlopen is. Het was een prachtig feest maar het had zeker beter gekund. Hier hebben we direct excuses voor aangeboden. We hopen dat de ceremoniemeester, ondanks alles, toch een swingende avond heeft beleefd.
Super feest gehad. Lekker gedanst. Lichten waren zeer leuk. Alleen maar positieve reacties over het feest ontvangen van de gasten. Geluidsvolume was perfect. Helemaal wat we wilden. Mark (bruidegom)
Aardige en relaxte dj, goed geluisterd naar mijn verzoeken. Op mijn verzoek eerst wat zachtere rustige muziek zodat iedereen kon kletsen en feliciteren, en later op de avond de lekkere dansnummers met een volle dansvloer. De gasten waren ook zeer tevreden. Communicatie vooraf ging prima! Alleen jammer dat ruim een week van te voren het wensen formulier niet meer ingevuld kon worden. (Heb het uiteindelijk via de mail gedaan en dat is wel goed opgepakt.)
JordiOfficiële reactie
Partyplanner bij The DJ Company
We willen onze voorbereiding altijd grondig doen, daarom vragen we altijd uiterlijk twee weken van te voren alle wensen in te leveren. Aanvullende zaken doen we dan via de email, zodat alles in goede banen verloopt! Vervelend dat onze klant dit zo heeft ervaren. We zullen kijken of we dit op een betere manier kunnen oplossen in de toekomst.
Na een heftige periode waarin ik ernstig ziek ben geweest wilden wij graag ons 25 jaar huwelijk op een bijzondere wijze vieren met familie, vrienden en collega's.Via internet kwamen wij bij jullie terecht. De service en communicatie vooraf verliep zeer vlot. 2 dagen voor het feest heeft dj Edwin telefonisch contact met ons opgenomen om de inhoud van de avond door te praten.
Tijdens het feest hield hij rekening met de gasten en bouwde de spanning in de muziek, geluid rustig op. Tijdens het eten werd er rustige sfeer muziek gedraaid wat hij langzaam opbouwde naar dans muziek. Er werd lekker gedanst en dj Edwin zorgde ervoor dat de dansvloer niet leeg kwam. Hij organiseerde zelfs een limbo wedstrijdje met 3 medailles.
Mede dank zij jullie en vooral dj Edwin is het feest op 4 april voor ons onvergetelijk geworden.
Bij vraag naar een dj, zullen wij zeker jullie aanbevelen.
Groeten,
Pieta en Teade
Wij hebben DJ Company op internet gevonden. Heel professioneel bedrijf. Wij hebben gevraagd om de gasten de hele avond op de dansvloer te houden en dat is ook gebeurd. Iedereen was vol lof over de DJ. Wij hebben zelf vrij veel voorkeurnummers gevraagd, en daar is heel goed op ingespeeld. Wij hebben, mede dankzij de fantastische DJ een geweldige en onvergetelijke avond gehad. Bedankt!
Dick en Valerie
bij toeval gevonden, hele avond (van 9 tot 1) heerlijk gedanst, volle dansvloer, bruiloft met 150 vooral jonge (30-35 jaar) gasten in Amsterdam (veel yuppen).
extreem goede communicatie met DJ Company en DJ Ronald!! Bedankt hiervoor! Mogelijkheid om veel eigen suggesties in te brengen!
Groeten,
Inge en Frederik
De avond was geweldig en alle kinderen hebben gedanst. Wij zijn super tevreden en zeker ook over de dj. Zijn vorm van communicatie naar de kinderen alsmede naar de ouders was en is als erg prettig ervaren.
Het vragen of de avond nog naar wens was en het inzicht op aangevraagde plaatjes was super.
Super, super tevreden.
Een onvergetelijke bruiloft gehad mede door de DJ Company
Jullie werden aangeraden door onze trouwlocatie. Als snel hadden we voor de datum geboekt en werd DJ William aan ons toegewezen. William nam telefonisch contact met ons op en nam ons alle zorgen weg. Een uiterst vriendelijke man die ook geweldig op ons feest heeft gedraaid.
Wesley · 30 jun 2026
★★★★★★★★★★9/10Review op Klanten Vertellen
Topfeest
Iedereen op de dansvloer, jong ennoud door elkaar
K · 29 jun 2026
★★★★★★★★★★10/10Review op Klanten Vertellen
Perfect!
Alles was vanaf het begin tot het eind perfect verlopen. Communicatie verliep heel goed, alles is vooraf duidelijk afgestemd en er wordt tot in de puntjes met je meegedacht. We hebben een geweldige feestavond gehad en onwijs genoten. We zijn jullie heel dankbaar!
Deniz & Kelcy · 28 jun 2026
★★★★★★★★★★10/10Review op Klanten Vertellen
Topavond dankzij dj andy!
We hebben dankzij de inzet van dj Andy een leuke ontspannen avond gehad in een ongedwongen sfeer!
Andy durfde de gok te nemen dat het droog bleef en dat was een goede gok! We zouden. De dj company en dj andy 100% aanbevelen bij een ander. Bedankt!
N · 28 jun 2026
★★★★★★★★★★10/10Review op Klanten Vertellen
Geweldige muziek en lekker swingen
Het was erg jammer dat het zo bloed heet was waardoor iedereen s avonds afkoeling buiten zochten terwijl Melson binnen muziek stond te draaien. Hierdoor werd er weinig gedanst. Ik daar in tegen wilde alleen maar dansen op mijn eigen muziek en die draaide hij dan ook gewoon. De ervaring met Melson is gewoon geweldig. Alles is bespreekbaar. Mijn grootste compliment voor het draaien Melson. Tot de volgende party.
Sunanda · 28 jun 2026
★★★★★★★★★★10/10Review op Klanten Vertellen
Fantastisch!
Last minute hadden we een feestje gepland. De dj company had gelukkig nog een dj voor ons. De communicatie was heel goed en de dj heeft goed geluisterd naar onze wensen. Hij deed aan verzoekjes en er is volop gedanst. Het was te zien dat de Raymond het ook naar zijn zin had.
The DJ Company gesproken op een trouwbeurs, naast vele andere. Wij vonden dit bedrijf het beste in prijs voor wat wij wilde, een dj voor 2 uur.
Via de website en offerte gevraagd. Na het accepteren van de offerte een account gekregen en hier alle info en wensen geplaatst van ons feest. Hierna nog telefonisch contact gehad met klantenservice om alles nog na te lopen en twee weken voor het trouwen nog eens met de DJ zelf gesproken. Alles verliep goed en kregen een goed gevoel bij dit bedrijf.
Op het feest had de DJ snel door waar de gasten van gingen dansen. Iedereen heeft bijna de volle 2 uur flink gedanst.
Dankjewel voor de mooie avond en afsluiting van ons bruiloft.
Femke · 6 okt 2026
★★★★★★★★★★8/10Review op The Perfect Wedding
Dj Manfred weet wel hoe hij een feestje moet maken op een bruiloft, in ieder geval toch op die van ons! Aanrader!
Brigitte & Patrick · 21 sep 2026
★★★★★★★★★★10/10Review op The Perfect Wedding
DJ Vlammie ? (DJ Lammert) heeft onze verwachtingen overtroffen! Hij speelde de hele avond goed in op de energie en hij luistert écht naar je wensen. Als we een verzoek hadden dan werd dat direct opgepakt. Het feest was fantastisch voor onze familie en voor onze vrienden. De communicatie met the DJ company verliep ook fijn. Er wordt duidelijk uitgelegd hoe ze te werk gaan en je word snel geholpen met vragen. Een dikke aanrader voor een bruiloftfeest of eigenlijk elk ander feest!
Joost en Esther · 14 sep 2026
★★★★★★★★★★8,7/10Review op The Perfect Wedding
Wij hebben een goede ervaring gehad met de DJ Company. Ze koppelen je op basis van je input aan een geschikte DJ. Bij de eerste DJ die aan ons gekoppeld werd hadden wij geen klik, en na dit aan te hebben gegeven bij ons contactpersoon werd er zonder blikken of blozen direct naar een andere DJ gezocht. Dat was erg prettig. Uiteindelijke DJ, was top, voelde goed de sfeer aan en elk nummer was raak.
Anoniem · 25 aug 2026
★★★★★★★★★★6,3/10Review op The Perfect Wedding
It was acceptable and the DJ follow our wishes but also was able to read the room and choose nice songs that people liked.
However, we had a small group of only 30 people and only for 3 hrs so I would say that the price was a bit high for what it was.
The communication prior the event never happened, and I never knew who the DJ was until I saw him before our first dance, or what was the installation plan, we just hoped he talk to our venue, which he did but we were quite uncertain.
At the end, we didn't enjoy the last song so we asked to have another one and he refused, so exactly at 12.00 the party was over, which I didn't love and I didn't think that extra 3 min was a big request.
Via onze trouwlocatie werden wij aangeraden om DJ Company te benaderen. Van te voren hebben we de avond door gesproken met onze DJ. Hij heeft goed onze muziekwensen doorgevoerd op de avond zelf, en ook ingespeeld op het publiek. Ook was het zeer charmant dat hij tijdens het feest kwam checken of we het eens waren met de muziekkeuze. Wij hebben een heel mooi feest gehad.
Anne-fleur · sep 2026
★★★★★★★★★★5/5Review op Google
Omdat we zowel op onze trouwdag als op ons 12,5 jarig huwelijksfeest een DJ hadden, wilden we voor ons 30 jarig huwelijk deze traditie voortzetten en gingen we weer op zoek naar een leuke DJ. Deze hebben we gevonden bij de DJ Company. Mede dankzij Michel was de sfeer geweldig, ik kreeg links en rechts complimenten voor de leuke muziek. De lichtset die hij bij zich had maakte de zaal super sfeervol. Het contact vooraf met Farhan verliep ook gezellig en goed. Alleen het "feestwensen" account met bv de persoonlijke top 10, heeft niet veel zin zo lijkt het want de DJ had het niet gelezen volgens mij. Maar desalniettemin hebben we een top avond gehad en kunnen we de DJ company aan iedereen van harte aanbevelen.
Lin · jun 2026
★★★★★★★★★★5/5Review op Google
Wij waren opzoek naar een DJ, en kwamen uit bij de DJcompany. Eerst was ik wat sceptisch en waarom zou ik een DJ bemidelaar inzetten? Het was een gouden zet en gaf ons veel rust. theDJcompany dacht met ons mee, verstuurde de vragenlijsten …
Marcel · jun 2026
★★★★★★★★★★5/5Review op Google
Communicatie vooraf verliep goed. Het vragenformulier hielp jullie om een geschikte dj te vinden die voor de juiste sfeer gezorgd heeft. Er is zeker lekker gedanst en de gasten vonden het allemaal een topfeest, mede ook door de algehele setting. Het was een tropisch feest en de dj stond aan het water. Ik heb begrepen dat het hele dorp kon meegenieten. Het was een topfeest. Bedankt voor jullie bijdrage.
Collin · jun 2026
★★★★★★★★★★5/5Review op Google
De locatie de Stadskamer in IJsselstein is een toplocatie voor een gezellig en sfeervol feest!
DJ Michel was erg goed! Vanaf 21 uur stond de dansvloer de hele avondprogramma het einde vol. Dat was ook echt mijn wens!
De muziek was erg leuk en afwisselend en er was ruimte voor verzoekjes. De muziekkeuze sloot volledig aan op de keuze die ik had doorgegeven van jaren 70-80-90 tot de muziek van nu. De lichtshow gaf ook echt een discosfeer.
Iedereen van jong tot oud had een fantastische avond. Ik kan de locatie de Stadskamer, DJ Michel en de DJ Company aanraden! De combinatie van alles maakte het een super leuk feest!
Alexandra · apr 2026
★★★★★★★★★★5/5Review op Google
Via de zaalverhuurder kwam ik in contact met de DJ Company. In eerste instantie verliep het contact wat verwarrend. Maar na 1 telefoontje was dat opgelost en liep alles echt top.
De avond zelf was echt perfect. Juiste muziek op het juiste moment. Prima lichtshow en Jeroen was in topvorm. Wij kregen ook van de gasten alleen maar positieve geluiden over de dj en de sfeer die werd neergezet.
DJ bart heeft echt perfect geluisterd naar onze wensen, ingelezen in de nog niet zo bekende muziek genres die we hadden aangegeven. En zelf met verrassende eigen improvisatie het feest tot een succes gemaakt.
Na elke dip zorgde Dj bart weer voor een volle dansvloer.
Het was handig via de website onze wensen door te geven.
Marco · 1 jul 2026
Raadt The DJ Company aanReview op Facebook
De ervaring van de DJ zorgde voor een onvergetelijke avond. De algehele sfeer en inspeling op de feestende gasten maakte het feest een groot succes. De communicatie voor het feest zorgde voor de juiste impressie en afstemming van de muziek.
Stefan · 28 jun 2026
Raadt The DJ Company aanReview op Facebook
De service was uitstekend en het bedrijf was heel makkelijk en goed bereikbaar. De DJ draaide de muziek die we hadden opgestuurd en voegde er ook nog een aantal eigen nummers aan toe, wat fantastisch was. Het feest was geweldig. De gasten dansten tot het allerlaatste nummer. Absoluut een aanrader! DJ Marten was geweldig!
Carmen · 28 jun 2026
Raadt The DJ Company aanReview op Facebook
We kwamen the dj company tegen toen wij zochten naar een dj voor ons avond feest van onze bruiloft. We kregen al snel contact en vanaf dat moment was het contact eigenlijk goed. Tot we van onze dansschool hoorde dat er geen boeking te vinden was onder onze naam. De stress vloog omhoog maar dit werd netjes en snel opgelost. Zoals afgesproken belde de dj ons 2 dagen voor het feest. Eerst netjes contact via whatsapp over de tijdstip en op het afgesproken tijdstip kregen wij onze dj aan de telefoon.
Op de dag zelf was de dj ruim op tijd en konden we nog even de handen schudden voor het feest zou beginnen. De dj begon met een heerlijke lounge muziek toen de gasten binnen druppelde. Na onze openingsdans begon het feest. Wat een geweldige avond hebben wij gehad! Een mix van alles wat wij graag wilde. Er werd goed gelet op de energie van de gasten waar het meest op gedanst zou worden. Helaas door de enorme warmte bleven niet alle gasten binnen maar zochten de verkoeling van buiten op. Zo nu en dan kwamen ze naar binnen. Ondanks dat er weinig gedanst werd heeft de dj ons een enorme leuke avond bezorgd en kijken wij terug op een geslaagde avond.
Chantal · 27 jun 2026
Raadt The DJ Company aanReview op Facebook
We hebben voor jullie gekozen omdat het erg positief is wat we hoorden over jullie. Alles was precies goed voor onze avond en het feest. Contact was goed met jullie en met de dj en altijd goed en vriendelijk geholpen. De gasten waren erg tevreden en hebben zich erg vermaakt. Fijn dat ze verzoekjes konden doen. We hebben het meest genoten van de openingsdans. Al met al mooie dag!
Chris · 27 jun 2026
Raadt The DJ Company aanReview op Facebook
Mede door de muziek die Lorenz draaide was het feest een succes. Leuk gevarieerd muziek. Voor een ieders wat wils. Niks niet moeilijk doen over aanvragen. Hij deed het. Ook voor de kids geweldig!!!
Het hele proces liep goed verzorgd en heeft ons rust gegeven. Dj Diederik is een goede dj maar ook een aardige en relaxte gast. Duidelijke communicatie en is zeer behulpzaam. De muziek was heerlijk en we hebben lekker kunnen dansen. De avond was uiteindelijk te snel voorbij gegaan voor ons gevoel. Maar we hebben genoten en ook de gasten gaven aan dat het een top feestje was. Super bedankt DJ Diederik!
Erik · 18 okt 2026
★★★★★★★★★★5/5Review op Trustpilot
Er was goed ingespeeld op onze muziek…
Er was goed ingespeeld op onze muziek wens waarbij goed werd gekeken naar wat de dansvloer deed. dJ elvio voelde dit goed aan! Voor de rest is er helder gecommuniceerd en heeft hij goed naar onze behoeften geluisterd.
Anthonie · 17 okt 2026
★★★★★★★★★★5/5Review op Trustpilot
Een geweldig geregeld bedrijf
Door middel van snelle en duidelijke communicatie heeft the DJ company ons volledig ontzorgd. DJ Aart heeft ons een fantastische avond gegeven die we nooit zullen vergeten!
Vincent · 17 okt 2026
★★★★★★★★★★5/5Review op Trustpilot
Stop met zoeken! De DJ Company moet je hebben
Mijn ervaring met de DJ Company is dat het een professionele organisatie is, die met je meedenkt. Ze namen mij mee in de ‘reis’ naar mijn uiteindelijke moment. Helemaal top is de manier waarop ze hebben ingeregeld hoe wordt uitgevraagd hoe je je feest qua muziek wilt hebben. Dat begint al bij de intake/offerte-aanvraag; heb je een thema in gedachten, wat voor soort muziek wil je, wat verwacht je van de DJ, welke muziek of artiest(en) wil je sowieso niet. Gaandeweg krijg je toegang tot een digitale omgeving waarin je je keuzes kunt aangeven/finetunen/herzien. Ook kun je daarin blijven aanpassen gedurende de rit naar het feest toe. Een weekje van tevoren kreeg ik bericht welke DJ het was geworden. Vervolgens werd ik in de week voorafgaand aan mijn feest gebeld door onze DJ (wij kregen DJ Bert toegewezen en hij nam meer dan de tijd voor ons; ook via whatsapp reageerde hij telkens erg snel en prettig). Kortom, heel fijn boekingsbureau, ze nemen alles uit handen qua muzikale invulling van je evenement. Meer dan een aanrader!
Bjorn · 16 okt 2026
★★★★★★★★★★4/5Review op Trustpilot
Feestje om nooit te vergeten
Het feest was een groot succes mede dankzij de DJ Marten. Vooraf een fijne klik met de DJ om tot een goede afstemming te komen van de juiste muziekkeuze voor de avond, de verwachte sfeer en andere specifieke wensen. DJ company heeft ervoor gezorgd dat ik eerder in contact kon komen met de DJ, omdat ik twijfels had of de aangewezen DJ wel paste bij mijn specifieke muziekwensen. Had zelf een extra playlist gemaakt van wat ik graag wilde horen en deze ook met de DJ gedeeld. Hier heb ik veel van teruggehoord. Top! Soms miste ik de verrassingsmomentjes in de muziekkeuze van de DJ. Maar er werd non stop gedanst. En heb er ontzettend van genoten!
Tiff · 14 okt 2026
★★★★★★★★★★5/5Review op Trustpilot
Perfecte muziek, sfeer en feest!
We kijken met een ontzettend goed gevoel terug op ons bruiloftsfeest! De DJ heeft er een geweldige avond van gemaakt en alles verliep precies zoals we hadden gehoopt. Hij voelde de sfeer in de zaal perfect aan en wist met zijn muziekkeuze steeds op het juiste moment in te spelen op de gasten. Hierdoor hing er de hele avond een gezellige en feestelijke sfeer en werd er heerlijk gedanst.
Wat we vooral erg prettig vonden, was dat we nergens over na hoefden te denken. Je merkte aan alles dat hij precies wist wat hij deed en hoe hij er een geslaagd feest van moest maken.
We hebben ontzettend genoten van de avond en zijn heel blij dat hij ons bruiloftsfeest heeft verzorgd. Absoluut een aanrader!
Brengen altijd sfeer en luisterd en kijkt goed naar gezelschap. Maar ook belangrijk houdt bijna altijd rekening met de balans van regels locaties en wensen gast.
Mijn ervaring gaat over dj Joeri. Nam vooraf met onze locatie contact op telefonisch. Hij was op afgesproken tijd aanwezig en heel prettig in omgang. Hier zich keurig aan de vooraf gemaakte afspraken. Ook in contact super leuk. Na zijn dj set ook nog even met hem gesproken en dan is het heerlijk om te horen dat iemand zoveel passie heeft voor muziek
De DJ Company kunnen wij als locatie met een gerust hart aanbevelen bij onze gasten die nog op zoek zijn naar een DJ en vragen of wij nog een suggestie hebben. Heel fijn contact vooraf, tijdens en achteraf. Ze denken met de gasten mee en dat is de gastvrijheid waar wij ook voor staan. Samen komen tot een geslaagd feest voor de gasten, want daar draait het om!
Feest met de zeer vriendelijke en beleefde DJ: voelde de sfeer goed aan, draaide de juiste muziek en bouwde mooi op tot een knallend feest. Geluidsniveau (met name bas) was zéér goed, waardoor er ook gewoon gepraat kon worden, maar ook gedanst. Mooi licht erbij. Simpel en snelle op- en afbouw. De "abraham" en zijn gasten hebben erg genoten van de avond.
De dag na het feest ontvang je van ons een evaluatieformulier per e-mail. Je geeft een cijfer voor je DJ en vertelt hoe je het feest hebt beleefd. Is er iets wat beter kan? Dan neemt je partyplanner snel contact met je op. Heb je tussendoor feedback? Dan staat onze klantenservice voor je klaar. Alleen klanten die echt een feest met ons vierden kunnen het formulier invullen, dus je leest alleen echte ervaringen. Op basis van alle reviews kiezen we voor elk feest de DJ die het beste past.
Hoe werkt onze geld-terug-garantie?+−
Ben je na het feest niet tevreden over je DJ, dan krijg je je geld terug. Tot 14 dagen voor het feest annuleer je bovendien gratis.
Welke DJ draait er op mijn feest?+−
Al onze DJ's gaan door een strenge selectieprocedure. Zo werken we alleen met de beste professionele DJ's. Op basis van alle reviews weten we exact welke DJ het beste past bij jouw feest, je muzieksmaak en je gasten. Zo heb je altijd een 100% match met jouw DJ. Je geeft je wensen door via het online wensenformulier en vóór het feest heb je persoonlijk contact met je DJ.
Waar kan ik meer reviews van The DJ Company online vinden?+−