DJ hurenvoor een feest bij Gasterij Vergeer in Reeuwijk?Sinds 2014 schreven gasten hier 12 reviews over hun feest met een DJ van ons.De meeste feesten waren eenbruiloft. Ook voor eenverjaardagsfeestof eenbedrijfsfeesthuur je bij ons een DJ die bij jouw feest past.
Onze DJ's kennen de zaal, en onze partyplanners stemmen vooraf alles af met Gasterij Vergeer: stroom, geluid en de op- en afbouw.Zo hoef jij je nergens zorgen over te maken.Wat een DJ kost,bereken je online in 30 seconden.
Zorgeloos feesten bij Gasterij Vergeer
Veranderen je plannen, dan zeg je de DJ tot twee weken van tevoren kosteloos af. Kan je eigen DJ onverwacht niet komen, dan rijdt er een reserve-DJ naar Gasterij Vergeer. Onze klantenservice is dag en nacht bereikbaar, ook tijdens je feest. En valt de DJ je na afloop tegen, dan betalen we je terug.
★★★★★★★★★★12 reviews over onze DJ's bij Gasterij Vergeer
Over onze DJ's
Vriendelijkheid & service9,4
Muziekkeuze9,1
Inspelen op de sfeer9,2
M
Melissa
Super dj, leuke sfeer en feest!!
Martijn is een aardige gozer die weet hoe hij een feestje moet bouwen. Hij speelde goed in op de sfeer en zorgde ervoor dat we een bruiloft hebben gekregen om nooit te vergeten. Dj company gaan we aan iedereen aanbevelen!! Echt toppie!
Twee jaar geleden besloten we een groot feest te geven en afgelopen zaterdag was het dan zo ver. Er is lekker gedanst maar ook de pratende gasten vonden de muziek prettig en aangenaam.
Wat we heel erg leuk vonden is dat Rinaldo onze zoon van 11 op een toffe manier heeft betrokken bij de avond. Hij heeft de avond van zijn leven gehad als DJ!
De communicatie verliep goed en prettig. Rinaldo maar ook de DJ company heeft ons op tijd op de hoogte gehouden van alles en dat was fijn!
Kortom, we zijn enorm tevreden over de DJ company én over onze dj van die avond!
Jullie gevonden via internet en de recensie gelezen.
Heerlijk avond gehad, lekker gedanst lichtshow tijdens muziek was mooi.
gasten hebben genoten en een super avond gehad!!
Victor draaide onze aangevraagde muziek en als een "rode draad"door de avond heen de muziek die mijn man leuk vind, jaren 50 muziek en nummers van mijn idool Neil Diamond. Zodra ik zijn muziek hoorde stak ik even een duim op naar Victor, SUPER !!!
Vooraf telefonische contact gehad met Victor en alles uitgebreid kunnen door spreken nam alle tijd voor ons.
Tijdens de avond kwam Victor paar keer naar mij om te vragen of het goed ging/was.
Gasten hadden ook de ruimte om verzoek nummers aan te vragen.
Wij hebben een mooie avond gehad en prachtige herinneringen gemaakt.
Bedankt Victor!! en DJ Company !!!
Via internet zijn wij bij DJ Company gekomen. Het eerste contact was direct prettig en transparant.
Zowel wij als onze gasten hebben genoten van de avond. We kregen veel positieve geluiden over de DJ. De sfeer werd goed opgebouwd, zelfs na een interruptie door een 'stukje' vanuit de gasten kwam de sfeer weer snel terug. De hele avond hebben mensen op de dansvloer gestaan. Een keer was er een minder passend liedje en liet de apparatuur het even afweten maar dat pakte Jozua, onze DJ, snel weer op.
De meeste liedjes uit onze top 10 werden gedraaid, en misschien wel allemaal maar hebben wij die gemist doordat we even met gasten bezig waren.
We hebben een top avond gehad!! Volgende keer bij een feest komen we zeker terug bij DJ Company.
Wat was onze DJ een geweldige man. De muziekkeuze die hij bij zich had was zo ongelofelijk groot dat hij elk lied had dat aangevraagd werd. Door hem hebben wij een top feest gehad
Wat er ook nog bijkwam was dat mijn man gisteren over 50 foto's heeft ontvangen van onze DJ die hij "stiekem" gemaakt ha.
kortom een feest om nooit meer te vergeten!!!!!!!
De DJ was een aardige man. Speelde goed op in de wensen. Zels om 24 uur een liedje gedaan omdat Isolda haar opa toen jarig was. Het was een perfecte avond en ik zou hem zeker aanbevelen als er iemand een DJ nodig heeft.
Top en goed gedaan!!!! Mijn complimenten hiervoor!!!
Het was een geslaagd feest, DJ speelde goed in op de de sfeer en de mensen die er waren. DJ Nik heeft er voor gezorgd dat meerendeel op de dansvloer te vinden was, hier waren wij erg blij om! DJ was erg vriendelijk wat wij erg belangrijk vinden.
Joshua maakte er een goed feest van. in het begin was er goed de ruimte om lekker gezellig bij te praten. Later op de avond ging het wat harder en kwam het feest echt leuk los. Verzoeknummers konden allemaal worden ingewilligd, doordat hij spotify tot zijn beschikking had. Ook het licht was goed. Al met al een zeer goede ervaring. Ik wil hem nogmaals bedanken voor het draaien. Het was top!!
Henk (jubilaris)
Via Google kwam ik terecht bij de site van the dj company. Via de mail was er goed contact en door van te voren alles goed door te leze , wist ik dat ik 2 dagen voor de bruiloft door de dj gebeld zou worden. Tijdens ons diner op de bruiloft bouwde ondertussen de dj alles op, totaal geen last van gehad! De lichten waren perfect, niet te veel, maar precies genoeg. De dj voelde goed aan welke nummers er op welk moment gedraaid konden worden en luisterde goed aan onze eigen verzoeken. Zo wilde wij bijvoorbeeld absoluut geen Nederlandstalige muziek en zodra een gast dit nummer aanvroeg, zei de dj dat wij dat niet wilde. Zo was er alleen maar goede dans muziek en de gasten waren ook erg te spreken over de dj.
Emily (bruid)