DJ hurenvoor een feest bij De Merx in Berghem?Sinds 2018 schreven gasten hier 10 reviews over hun feest met een DJ van ons.De meest recente gaat over een feest in juni 2026.De meeste feesten waren eenverjaardagsfeest. Ook voor eenbruiloftof eenbedrijfsfeesthuur je bij ons een DJ die bij jouw feest past.
Onze DJ's kennen de zaal, en onze partyplanners stemmen vooraf alles af met De Merx: stroom, geluid en de op- en afbouw.Zo hoef jij je nergens zorgen over te maken.Wat een DJ kost,bereken je online in 30 seconden.
Zorgeloos feesten bij De Merx
Veranderen je plannen, dan zeg je de DJ tot twee weken van tevoren kosteloos af. Kan je eigen DJ onverwacht niet komen, dan rijdt er een reserve-DJ naar De Merx. Onze klantenservice is dag en nacht bereikbaar, ook tijdens je feest. En valt de DJ je na afloop tegen, dan betalen we je terug.
Contact en adres
De MerxBurgemeester van Erpstraat 25 5351 AR Berghem
Gezellig, Spontaan, Spetterend, Genoten en heerlijk gedanst.
Jullie hadden ook al gedraaid op het feest van mijn man. Dat was erg goed bevallen dat we nu weer voor jullie gekozen hebben.
Het dansen kwam wat later op gang, maar daarna heeft de dansvloer de hele tijd vol gestaan. De lichtset was erg leuk en ging goed op de dansvloer. De gasten hebben ook genoten. De dag erna vele appjes gekregen dat ze een super gezellig feestje hebben gehad. Dj Richard was spontaan en hield rekening met ons en hij heeft super leuke filmpjes gemaakt en naar mij toe gestuurd. Hij bleef goed in de gaten houden of dat alles naar wens verliep.
Vele complimenten gekregen voor het feestje en voor de Dj.
Ik heb ervan genoten dat de belangrijkste mensen erbij waren om dit met ons te vieren en het dansen natuurlijk.
Ik ben zeer tevreden over de service en de communicatie.
Dank jullie wel.
De service en communicatie vooraf was prima; zowel vanuit de DJ company als vanuit DJ Agnes.
Het was een zeer geslaagd feest, DJ Agnes voelde de sfeer goed aan, van een rustig begin naar wat oudere dansnummers en vervolgens naar wat nieuwere dansnummers. Dit zorgde ervoor dat voor de dansvloer na 23:00 niet meer leeg is geweest!
De gasten hebben genoten, de reacties over de DJ en het feest waren zeer positief!
'Precies zoals het moet zijn', dat zijn de 5 woorden die wij gebruikt hebben, want zo hebben wij het ervaren! De communicatie is prima verlopen, alsmede het contact met William, onze DJ van onze avond! het 'unieke' is toch wel dat we onze muziekkeuze op voorhand hebben kunnen doorgeven, en het mooie ervan is geweest dat William er ook nog gehoor aan gegeven heeft... haha. Ook van onze gasten al regelmatig de vraag gekregen waar wij de DJ geboekt hebben. Verder is de dansvloer goed bezet geweest en kunnen wij terug kijken op een fantastisch feest!! Dikke PRIMA wat ons betreft!
Het was bij ons in de buurt overal 11-11 bal dus alle dj’s moesten al ergens draaien.heel de avond heeft de dansvloer goed gevuld gestaan. Gasten vonden het een mooi duo die achter de draaitafel net zo hard mee dansten.van de openingsdans en op het eind lekker de beuk erin.service was goed en de communicatie ook .