Super feest mede dankzij Marc
Zorgeloos feest gehad omdat alles goed en en snel geregeld werd. Communicatie verliep prettig. Ik heb er nagenoeg geen werk van gehad. Ik kan het iedereen aanraden en zou het zelf ook zo weer doen!
DJ huren voor een feest bij Paviljoen Sassenhein in Haren (Groningen)? Sinds 2014 schreven gasten hier 10 reviews over hun feest met een DJ van ons. De meest recente gaat over een feest in maart 2026. De meeste feesten waren een verjaardagsfeest. Ook voor een bruiloft of een bedrijfsfeest huur je bij ons een DJ die bij jouw feest past.
Onze DJ's kennen de zaal, en onze partyplanners stemmen vooraf alles af met Paviljoen Sassenhein: stroom, geluid en de op- en afbouw. Zo hoef jij je nergens zorgen over te maken. Wat een DJ kost, bereken je online in 30 seconden.
Veranderen je plannen, dan zeg je de DJ tot twee weken van tevoren kosteloos af. Kan je eigen DJ onverwacht niet komen, dan rijdt er een reserve-DJ naar Paviljoen Sassenhein. Onze klantenservice is dag en nacht bereikbaar, ook tijdens je feest. En valt de DJ je na afloop tegen, dan betalen we je terug.
Over onze DJ's
Super feest mede dankzij Marc
Zorgeloos feest gehad omdat alles goed en en snel geregeld werd. Communicatie verliep prettig. Ik heb er nagenoeg geen werk van gehad. Ik kan het iedereen aanraden en zou het zelf ook zo weer doen!
Super geregeld allemaal
(Onze klant heeft geen nadere toelichting geschreven)
We hebben genoten van alles.
De perfecte locatie voor een intiem feest. Wij hebben genoten en van onze gasten kregen we ook complimenten. Al gebeurt dat volgens mij altijd. Af en toe een volle dansvloer en soms een lege. Is soms ook lastig te peilen wat net wel aansluit en wat niet. Communicatie met DJ compagnie was uitstekend. Zeker en aanraden.
Fantastisch, geweldig, super gaaf!
De DJ Company heeft ervoor gezorgd dat onze mooie dag een fantastische afsluiting heeft gekregen! De sfeer werd goed opgebouwd en Kay onze DJ van de avond had aan één oogcontact genoeg om te weten of de muziek goed was! Een erg fijne manier van werken en hij stond continu klaar voor ons! Hij heeft ons meerdere malen genoemd dat hij zelf ook kippenvel had op sommige momenten, ook dat zegt genoeg denken wij! Kay en de DJ Company, heel erg bedankt voor de geweldige service en inzet tijdens onze avond!
Een fantastisch feest met geweldige muziek!
Het was een geweldige avond met super muziek. De hele avond is er gedanst en was de dansvloer vol, hier hebben we het meest van genoten. Alle gasten waren lovend over hoe leuk het feest was. Er werd goed gebruik gemaakt van de lichtset, zeker met onze openingsdans. De service en communicatie vooraf was heel erg goed. Alles is van tevoren duidelijk doorgenomen. Wat was het mooi! Bedankt!!
Vriendelijk Enthousiast Goed genoeg
Enkel was de muziek vervolg keuze niet altijd even vlekkeloos. Soms was de dansvloer vol, met lekkere oude muziek, en dan werd er een vervolg nummer gekozen waar helaas mensen minder happy van werden.
Geweldig sfeervol gezellig
Voor ons 12,5 jaar huwelijksfeest zochten we een dj voor een dansavond. Websites bezocht en jullie site zag er uitnodigend uit. Contact met jullie was vrij snel gemaakt. En daarmee de keuze voor jullie ook. Via email zijn er verschillende contactmomenten geweest. En 2 dagen voor het feest even telefonisch contact voor verdere details. Op de avond zelf verliep alles prima. De dansvloer zag er zeer compleet uit en de sfeer was ontzettend goed. DJ Company, bedankt voor een supergeslaagd feest!! Lani (jubilaris)
Erg goed en flexibel
DJ Edwin heeft zich erg flexibel opgesteld in het opbouwen en rondom het feest. Er werd de hele avond flink gedanst en muziek en licht waren goed in orde.
super, betrouwbaar met de keuze
ik heb via google jullie bedrijf gezien. eerst gekeken naar de beoordeling en verhalen. daarna snel contact opgenomen met jullie. veels mails van jullie gekregen zodat ik niks zou vergeten. op de dag zeg nog een sms van jullie gekregen met nogmaals de naam en tel nummer van de dj die bij ons kwam draaien. hij speelt goed op de vragen vanuit het publiek en mijn eigen keuze. helemaal super! groet Alexandra (jarige)
een geweldige, zeer geslaagde avond
Alles was erg goed verzorgd. Dennis de DJ erg attent, had een goede mix van muziek, van de tachtiger jaren tot aan muziek van vandaag, zoals ook mijn wens was. De lichtshow was voor ons een verrassing en maakte de entourage compleet. Kortom: Top! Het was een geweldige, zeer geslaagde avond. Thea (Jarige)
Gratis en vrijblijvend. Onze partyplanners kennen deze zaal goed.
Gratis en vrijblijvend. Liever persoonlijk advies? Bel met onze partyplanners. Zij kennen de DJ's en feestlocaties in jouw regio.