Super goede sfeer
Zeer zeer geslaagd!!! Absoluut geen aanmerkingen..alles was top.
Mijlpalen van DJ Alexander
DJ Alexander draait sinds 2013 via The DJ Company, vooral als DJ in Gelderland. Klanten roemen vooral de volle dansvloer en het inspelen op de sfeer. Je kunt DJ Alexander via The DJ Company als DJ huren voor je feest.
Samengevat uit 105 reviews.
Over DJ Alexander
Klantervaring 81 tot 84 van 105
Super goede sfeer
Zeer zeer geslaagd!!! Absoluut geen aanmerkingen..alles was top.
waargemaakt wat jullie beloven
DJ heeft waargemaakt wat jullie beloven. Het was een topavond. We hebben in een hele prettige sfeer met de DJ de avond van te voren kunnen doorspreken. Het licht, geluid en de rookmachines waren perfect. Ook wist de DJ tijdens het feest op de juiste manier in te spelen op wensen van de gasten en van ons als zijnde organisatie. Van de gasten hebben wij ook alleen maar complimenten ontvangen. Het was een topfeest, Bedankt! Marcel (jubilaris)
Altijd 100% match en niet goed, geld terug als je boekt via The DJ Company.
voor ieder wat wils
Voorafgaand aan het feest is er telefonisch contact geweest met de d.j. over de invulling van de avond en hebben we onze denkbeelden op elkaar afgestemd. Op de avond zelf zag de d.j. er goed verzorgd uit. De avond verliep zoals gewenst met een goede opbouw en voor ieder wat wils. Je zag soms terug dat er de oudere garde en de jongere garde wat verschillen in inzicht hadden over het volume van de muziek. Hierdoor moest de d.j. af en toe wat schipperen in muziekkeuze en opbouw, maar dit werd over het algemeen goed opgelost.
heel mooi afgesloten
We hadden een redelijk 'ingewikkeld' programma op onze bruiloftsavond, wat de nodige afstemming met onze DJ noodzakelijk maakte. Dit is prima gegaan! Enkele dagen voor de bruiloft hebben we met de DJ alles goed door kunnen nemen, waarbij er door de DJ goed werd meegedacht. De avond zelf was geweldig! Mooie opbouw, waarbij alle gasten (van 3 tot ca. 70 jaar oud) goed aan bod zijn gekomen. De DJ liet de muziek al het werk doen, en bleef zelf op de achtergrond. Er is heerlijk gedanst en de avond hebben we heel mooi afgesloten. We kijken terug op een geweldige avond! DJ, bedankt.
Gratis en vrijblijvend. Liever eerst persoonlijk advies over DJ Alexander? Bel met onze partyplanners, zij vertellen je er graag meer over.
69
feesten
5.500+
gasten op de feesten
290+
uur muziek gedraaid
52
feestlocaties
Ervaring per feesttype
Gebaseerd op de feesten van DJ Alexander en de reviews van klanten.
Zo beoordelen klanten The DJ Company
Bereken in 30 seconden je prijs, gratis en vrijblijvend. Wil je eerst overleggen? Onze partyplanners kijken graag met je mee of DJ Alexander op jouw datum kan.