Geweldig feest, perfecte muziek
Erg goede ervaring. DJ speelde nummers die bij ons paste en speelde in op het publiek. Aanrader. Zeker weten!
DJ huren voor een feest bij De Theetuin - Ridderkerk? Sinds 2014 schreven gasten hier 17 reviews over hun feest met een DJ van ons. De meeste feesten waren een bruiloft. Ook voor een verjaardagsfeest of een bedrijfsfeest huur je bij ons een DJ die bij jouw feest past.
Onze DJ's kennen de zaal, en onze partyplanners stemmen vooraf alles af met De Theetuin - Ridderkerk: stroom, geluid en de op- en afbouw. Zo hoef jij je nergens zorgen over te maken. Wat een DJ kost, bereken je online in 30 seconden.
Veranderen je plannen, dan zeg je de DJ tot twee weken van tevoren kosteloos af. Kan je eigen DJ onverwacht niet komen, dan rijdt er een reserve-DJ naar De Theetuin - Ridderkerk. Onze klantenservice is dag en nacht bereikbaar, ook tijdens je feest. En valt de DJ je na afloop tegen, dan betalen we je terug.
Over onze DJ's
Geweldig feest, perfecte muziek
Erg goede ervaring. DJ speelde nummers die bij ons paste en speelde in op het publiek. Aanrader. Zeker weten!
Geweldig waanzinnig leuk feest Thijn bedankt
(Onze klant heeft geen nadere toelichting geschreven)
Zeer tevreden, wij maar ook onze gasten
Wij hadden geen traditionele bruiloft, onze gasten wisten namelijk niet dat wij deze avond zouden trouwen. Zij werden ontvangen voor een thema party, dit zou later dmv een filmpje duidelijk worden. Onze dj Etienne heeft hierop heel goed ingespeeld en tijdens de inloop achtergrond muziek gedraaid, wij wilde een grande binnenkomst en de dj company heeft ons geholpen aan een door onze gekozen mix...Na een korte ceremonie wilde wij een heerlijk dansfeest, nou dat hebben we geweten. De hele avond is de dansvloer vol geweest, mede dankzij de dj die perfect inspeelde op onze gasten. Wij hebben een topavond gehad, en hebben alles als zeer prettig ervaren. De communicatie vooraf was super goed, niets was teveel. En ook niet geheel onbelangrijk ook nog eens betaalbaar. Nogmaals bedankt en als wij ooit nog een feestje geven, maken wij heel graag gebruik van jullie diensten. Ed en Sylvia Baars
Fantastisch
(Onze klant heeft geen nadere toelichting geschreven)
Feest openingsdans lekker gek geweldig
We zijn op The DJ company gekomen doordat onze feestlocatie voor ons huwelijk al langere tijd goed samenwerkt met The DJ company en goede ervaringen hadden. Vooraf hadden we de mogelijkheid om onze wensen aan te geven qua sfeer en muziek waarna we nog even contact met onze DJ Dennis hadden als kennismaking. Op de dag zelf was de dj set in een mum van tijd opgezet en stond alles op tijd klaar om de show af te trappen. We hadden een heuze openingsdans voorbereid die netjes werd aangekondigt en hebben iedereen verbaast ermee. Aangezien er al vroeg wat mensen weggingen is het feest er niet minder om geworden gelukkig want met wat lekkere foute nummers zijn de gasten nog lekker uit hun plaat gegaan. Mooie lichtshow die de fotos van de avond ook een mooie tint hebben gegeven. Het was een topfeest. Thanks DJ Dennis!
Uiteindelijk een geweldig feest
Jullie ratings waren en goed en de Theetuin noemde jullie ook als eerste. Fijn dat jullie de regels en bereikbaarheid van de locatie dan al wisten. Er is relatief weinig gedanst (door een selectief groepje wel weer lekker veel), maar dit heeft meer met het publiek te maken gehad dan de DJ. We weten nog steeds niet waarom, maar heel veel mensen gingen al heel vroeg weg. Uiteindelijk hebben we dat maar achter ons gelaten en zijn we zelf met het selectieve groepje lekker uit ons dak gegaan. Ondanks mijn MS heb ik het langer op de dansvloer uitgehouden dan ik dacht. Daarna ben ik door verscheidene mensen dmv een stoel over de dansvloer gevlogen en in de armen van mijn kersverse man. De besprekingen, vooraf ingevulde wensenlijst en verdere communicatie is allemaal prima verlopen. De lichtset was ook prima. De rookmachine mocht van mij wel wat minder, maar dat heb ik dan ook aangegeven en ook daar is naar geluisterd. Al met al een niet hele volle dansvloer, maar wel een hele gezellige.
Het was een top feestje!
Ik koos voor jullie omdat jullie website er goed uit zag en de recensies die ik las allemaal erg goed waren! De service vooraf vond ik prima.
goed sfeer mooi feest
(Onze klant heeft geen nadere toelichting geschreven)
Prima muziek zoals wij wilden
(Onze klant heeft geen nadere toelichting geschreven)
Perfect! Geweldige service en vriendelijk!
Gevonden via internet omdat we opzoek waren naar een goedkope DJ. Hele goede service gekregen en jullie hebben er een perfecte avond van gemaakt Er werd voor ieder wat wils gedraaid. Iedereen heeft genoten, gelachen, gedanst en gezongen. Bij een volgend feest ga ik sowieso weer gebruik maken van jullie service. Dirk (bruidegom)
Gratis en vrijblijvend. Onze partyplanners kennen deze zaal goed.
Zoek je een DJ in de buurt? Bekijk onze DJ's in Alblasserdam en Capelle aan den IJssel. Of bekijk alle DJ's in Zuid-Holland en alle feestlocaties in Zuid-Holland waar onze DJ's eerder draaiden.
Gratis en vrijblijvend. Liever persoonlijk advies? Bel met onze partyplanners. Zij kennen de DJ's en feestlocaties in jouw regio.