Aart heeft er echt een feest van gemaakt. Verschillende genres muziek die op juiste moment gedraaid werden. Was erg gezellig en iedereen deed allemaal wel een keer mee op de dansvloer. De firstdans verliep niet helemaal soepel maar kwam ook door communicatie problemen vanuit ceremoniemeester en de saxonist die gelijk daarna zou aansluiten. Dit was niet de schuld van Aart. Aart moest hierdoor het lied wat langer afspelen dan dat wij wilde. Verder een hele gezellige avond gehad om nooit te vergeten. - Annika | bruidspaar
Uit een aantal aanvragen reageerde Valentijn van de DJ Company heel snel en correct. We hebben een fijn en duidelijk gesprek gehad waarin onze voorkeuren werden genoteerd. Daarna hebben we de vragenlijst ingevuld en die later met DJ Antoni nog eens doorgenomen. Onze voorkeuren zijn heel goed nagekomen. Naast de gebruikelijke bruiloft dansmuziek hadden wij best wat stevige muziek op de lijst staan. DJ Antoni heeft deze naar ons inziens zeer goed ingevuld, hij voelde goed aan welke muziek het goed deed en mensen op de been kreeg. Wij waren heel blij met de door hem gedraaide muziek. Er zijn gasten op de dansvloer geweest die aan het begin van de avond aangaven écht niet te gaan dansen. En wees eerlijk, uiteindelijk een polonaise door bijna alle gasten op muziek van Rammstein is toch hilarisch? De lichtset die DJ Antoni bij zich had was ook goed. Passend bij de avond, niet overdreven veel of fel maar gaf het juiste disco gevoel. Onze gasten hebben zich prima vermaakt op de dansvloer. En diegene die niet dansten hadden langs de kant geen last van muziek die te hard stond om te kunnen praten met anderen. We hebben genoten van onze gasten die ons complimenteerden met het feest en de muziek. Daardoor gaan we mensen die een feest DJ zoeken in ieder geval de DJ Company aanbevelen. - Peter-Kees | bruidspaar
Wij kozen na het lezen op de site enkele jaren geleden al voor jullie. De goede ervaring, service en oplossing gerichtheid gad de doorslag te kiezen voor jullie. Op het feest is er lekker gedanst en het licht was top. De gasten gaven ook aan dat de muziek lekker was en met hier en daar een aanvraagje werd de avond gevuld met een diverse rits aan muziek. Ik genoot het meest van het eind waar iedereen samen kwam en de dansvloer voller was dan het begin van de avond. De service vooraf was elke keer meer dan prima. Op het feit dat onze dj eigenlijk niet door ging door omstandigheden werd er hard gewerkt aan het vinden van de juiste vervanger en dat hebben wij niet gemerkt. Wij zeggen altijd alles gebeurd met een reden en wie weet was het de reden dat deze dj perfect bij ons paste en het zo moest zijn want wij hebben genoten van een top avond! - Chantal | Bruid
(Onze klant heeft geen nadere toelichting geschreven) - Chanine | Bruid
Wil je contact met Kasteel De Vanenburg over alle mogelijkheden en de prijzen voor het huren van een zaal voor jouw feest?
Bekijk dan nu alle informatie over het huren van een zaal of de gehele locatie bij Kasteel De Vanenburg in Putten. Compleet met foto's, video's en reviews.
Een DJ huren zonder zorgen in Kasteel De Vanenburg: dat is onze garantie. Van de afstemming met de locatie tot een reserve DJ. Wij zorgen dat het goed komt. Maar voordat je een DJ voor jouw feest gaat boeken, wil je natuurlijk weten wat het kost.
Een DJ boeken uit Gelderland was nog nooit zo makkelijk. Daarom kun je bij ons online de prijs berekenen voor jouw feest. Ook kun je nu boeken of een vrijblijvende offerte aanvragen. Huur de beste DJ uit Putten en omgeving, en check dus direct onze prijzen voor jouw DJ.